Носим, грузим, перевозим
Путешествия, туризм, Такси

Транспортный портал Украины
Правильный выбор грузового такси, перевозки.

найдётся всё: Правила

Войти | Регистрация | О сайте



Моніторинг транспортних засобів. Моніторинг транспорту

Моніторинг транспортних засобів останнім часом стає все більш актуальним не тільки для великих компаній, але також і для більшості звичайних пересічних громадян, яким необхідно стежити за пересуванням свого власного автомобіля, спецтехніки, перевезеного вантажу, водного транспорту або нерухомого невеликого заводу, будинки, дачі, офісу. Установка систем стеження на все перераховане, дозволяє вирішити безліч завдань, серед яких одними з головних виступають наступні:

Супутникове стеження

Знаходження автомобіля завжди в заданому інтервалі простору. Це означає, що постійно існує можливість подивитися місцезнаходження транспортного засобу і в разі його незапланованого пересування заблокувати двигун. Це виключає можливість використання службової техніки в особистих цілях. Тобто іншими словами, є можливість віддаленого контролю за маршрутом пересування машини в on-line або off-line режимі, присутності техніки в геозон із завданням кордонами або коректної роботи встановленого обладнання на нерухомому об’єкті (заводі, офісі, дачі, квартирі).

Контроль витрати палива

Особливо важливо для великих компаній, у яких великий парк автотранспорту і які прагнуть звести до мінімальних втрат неслужбове використання палива з боку своїх працівників. Також можливе переглянути швидкість автомобіля в реальному режимі часу, його пробіг і точний витрата за певний період у вигляді наочних графіків і звітів за будь-який часовий проміжок. Після впровадження системи моніторингу + контроль палива, компанії економлять близько 15-20% своїх грошових коштів щомісяця.

Історія маршруту

Зберігання отриманої інформації

Зберігається повна історія пересування та діагностики автотранспорту, його зупинки, стоянки, маршрут, робота двигуна або різних агрегатів, навіть за умови позаштатного відключення живлення або пропажі GSM сигналу на кілька тижнів або місяців.

Технічні параметри автомобілів

Контроль технічних параметрів

Дає можливість простежувати технічні параметри автомобіля, такі як: стан запалювання, лічильник мотогодин, обороти двигуна, швидкість руху ТЗ, температура двигуна, температура перевезеного вантажу, обсяг, напруга АКБ, штатний рівень палива в баку, робота гідравліки, і т.д.

Контроль транспорту

Охоронна система

Знаходження викраденого автомобіля за допомогою GPS / ГЛОНАСС приймача. Завдяки компактності і мініатюрності в тандемі з професійним прихованим монтажем, виявлення обладнання, встановленого на автомобіль, зводиться до мінімуму, а додаткова тривожна кнопка або миттєва блокування двигуна через Інтернет або з мобільного телефону допоможе при оперативному реагуванні чи іншої нештатної ситуації.

Супутниковий моніторинг транспорту

Контроль часу простою транспортного засобу

Значно дозволяє підвищити якість управління транспортними потоками. Дозволяє попередити “ліві” рейси або “накрутку” мотогодин в неробочий час.

Відео контроль і аудіо контроль

Відео та аудіо контроль

Спрощує дозволу спірних ситуацій на дорозі. Дозволяє тотально контролювати об’єкт або транспорт, вантаж, що перевозиться, робочий персонал і т.д. віддалено в реальному часі або переглядати статистику через кілька місяців.

Все це пропонує партнер monitoringtransporta.ru.

По теме:

Виготовлення реєстраційних державних номерів в Україні

Кожен український автовласник думає, що якщо він втратив, у нього вкрали з авто номерні знаки або його державні номерні знаки транспортних засобів пошкоджені, то йому необхідно звертатися в ДАІ, але органи ДАІ самі не виготовляють нові номери на авто, а...

Оборудование для мойки автомобилей!!!!

Предлагаем оборудование для мойки автомобилей. Професійні апарати високого тиску Karcher ( Німечина), Aqua Master ( Україна), Anovvi Reverberi ( Італія), для миття великогабаритних транспортних засобів, автобусів, вантажної автотехніки. Апарати високого тиску Karcher: - без підігріву води!!! - HD 6/ 15 - тиск 150...

Інгалятори і небулайзери. Коли хворіє дитина

Коли хворіє дитина, батьки намагаються лікувати його найнеобхіднішим і правильним, для того щоб організм якнайшвидше почав боротися із захворюванням. В основному всі малюки хворіють респіраторними простудними захворюваннями. Вірусам набагато легше потрапити в організм через слизові оболонки носоглотки. Давним давно нашими предками...

Грузоперевозки с грузчиками по Харькову и области

Наши услуги: 1. Услуги грузчиков (с ремнями); 2. Услуги специалиста по разборке и сборке мебели (с шуруповертом); 3. Грузоперевозки по Харькову, из Харькова по Украине (мелкий и крупный транспорт); 4. Вывоз хлама на свалку (строительный мусор, старая мебель и пр.) Работаем без выходных, с 08:...

Грузоперевозки от компании "Гуд- Ок"

Заказать услуги грузового такси в Киеве Услуги грузчиков...

Leave a Reply